نمایندگی فروش محصولات شرکت Avanti POLAR LIPIDS آوانتی پولار

نمایندگی فروش محصولات شرکت Avanti POLAR LIPIDS آوانتی پولار

شرکت Avanti POLAR LIPIDS در سال 1967 توسط Dr. Walter A. Shaw به منظور تولید چربی ها و پلیمرها تأسیس شده است. چشم انداز Dr. Walter A. Shaw این بود که محصولات این شرکت را با بالاترین کیفیت به دانشمندان ارائه کند و این دیدگاه همچنان شرکت را به پیش می برد.

شرکت Avanti Lipids در زمان تاسیس فعالیت خود را در یک فضای آزمایشگاه اجاره ای ساده با 900 متر مربع آغاز کرد و اکنون یک مجتمع تولیدی با 25 هکتار زمین می باشد که از 11 ساختمان شامل ادارات تولید، فرموله سازی، تحلیلی و اداری تشکیل شده است.

Avanti Polar Lipids همچنان به گسترش توانایی های خود و جذب کارکنان با استعداد برای توسعه محصولات جدید و نوآورانه ادامه می دهد. این شرکت بیش از 120 کارمند دارد که تلاش می کنند محصولات شرکت Avanti Lipids را با بالاترین کیفیت ارائه دهند.

آوانتی پولار لیپیدس با موفقیت محصولات خود را عرضه کرده است که شامل 2000 محصول منحصر به فرد، آنتی بادی ها و ابزارهای تحقیق چربی می باشند که دیدگاهی را که توسط Dr. Walter A. Shaw در سال 1967 ایجاد شده است، حفظ می کنند.
ماموریت Avanti این است که در سراسر جهان به عنوان تولید کننده پیشرو و تامین کننده چربی هایی با بالاترین خلوص برای تحقیق و توسعه محصولات دارویی شناخته شود. برای رسیدن به این مأموریت آوانتی از بهترین پیش سازها و واکنشگرها استفاده می کند. کارکنان بسیار آموزش دیده این شرکت از روش های اثبات شده برای اطمینان از کیفیت محصول نهایی استفاده می کنند. هر محصول توسط متخصصان تحلیلی بر اساس یک مجموعه دقیق مشخصات تایید می شود.

این کیفیت پایدار که تمام محصولات Avanti را در برمی گیرد، پایه و اساس شهرت این شرکت می باشد. آوانتی محصولاتی با کیفیت بالا تولید می کند تا دیگران بتوانند چیزهای شگفت انگیزی را انجام دهند. این کار بر اساس اصول اساسی زیر است: اشتیاق برای تحقیق و نوآوری، صداقت، وفاداری و اعتماد.

Avanti Polar Lipids با حفظ تعهد به کیفیتی که بر اساس آن تاسیس شده است به دنبال مشتریان وفادار است. آنها از چیزهایی شگفت انگیز که مشتریان با استفاده از چربی های این شرکت به دست می آورند احساس غرور می کنند و این موضوع آنها را برای ارائه ابزارهای نوآورانه به منظور پیشبرد تحقیقات پیشرفته مشتریان تحریک می کند.

هر ساله مشتریان این شرکت نه تنها در آمریکای شمالی، بلکه در سراسر جهان از طریق شرکت های توزیع کننده محصولات در حال افزایش هستند. آوانتی پولار همچنان به بهبود و گسترش شبکه توزیع خود برای رسیدن به محققان بیشتری نیاز دارد که به “چیزهای خوب” نیاز دارند.

نمایندگی فروش محصولات شرکت Avanti Polar Lipids در ایران

در کشور عزیزمان ایران، شرکت سفیر آزما نمایندگی اصلی فروش محصولات شرکت Avanti Polar Lipids می باشد.

وارد کننده محصولات شرکت Avanti Polar Lipids در ایران

شرکت سفیر آزما همچنین وارد کننده محصولات شرکت Avanti Polar Lipids در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به سایر همکاران می باشد.

خرید و فروش محصولات شرکت Avanti Polar Lipids

به منظور خرید و فروش محصولات Avanti Polar Lipids از طریق تلگرام (یا سایر شبکه های اجتماعی) با شماره 20 88 990 0936 و یا از طریق شماره های زیر تماس حاصل کنید.
91 67 83 66 021
20 88 990 0936

محصولات شرکت Avanti Polar Lipids را در سایت avantilipids.com جستجو کنید.

به اشتراک بگذارید: