نمایندگی فروش محصولات شرکت BioLegend بایولجند

نمایندگی فروش محصولات شرکت BioLegend بایولجند

شرکت BioLegend بایولجند در سال 2002 توسط آقای gene lay در ایالت کالیفرنیای امریکا تاسیس شد. محصولات شرکت biolegend شامل آنتی بادی ها، معرف ها، کیت الایزا، پروتئین های نوترکیب، رنگ های سلولی و بافرهای فلوسایتومتری در زمینه های ایمنی شناسی، علوم اعصاب، سرطان، سلول های بنیادی، سیتوکین ها، علوم تشخیصی، زیست پزشکی و زیست شناسی سلولی است.

محصولات شرکت BioLegend بایولجند در زمینه های زیر می باشد:
Antibodies
Functional Proteins
Immunoassays
Neuroscience
Diagnostic
Cell Health
و …

ماموریت شرکت biolegend سرعت بخشیدن به تحقیقات و اکتشاف با ارایه محصولات با کیفیت عالی با ارزش فوق العاده همراه با خدمات برتر به مشتریان و پشتیبانی فنی است.
معرف های biolegend توسط سرویس برتر خدمات به مشتری و سیستم مدیریت کیفیت ISO 13485:2003 پشتیبانی می شود. این گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت موثر، بر اساس مستندات و بهبود مداوم است که با استانداردهای بین المللی برای دستگاه های پزشکی و تولید واکنش مطابقت دارد.
شرکت بایولجند دارای شعبه هایی در کشورهای ژاپن، انگلستان و آلمان می باشد.

شرکت biolegend متعهد به فراهم آوردن محققان با رعایت جامع ترین و پیشرفته ترین مواد مورد نیاز برای تحقیقات علوم زیستی است.
بایولجند بهترین استعداد را صرف نظر از زمینه قومی به کار می گیرد. این تنوع باعث تقویت، وحدت و همدلی می شود، با آموزش تحمل و درک تفاوت ها و همچنین شباهت ها، در محل کار و جهان اطراف. این دیدگاه جهانی نه تنها باعث می شود BioLegend یک مکان عالی برای کار باشد، بلکه پایه ای برای درک و درک تمامی مشتریان خود با بالاترین سطح احترام ایجاد می کند.

نمایندگی فروش محصولات شرکت BioLegend بایولجند در ایران

در کشور عزیزمان ایران، شرکت سفیر آزما نمایندگی اصلی فروش محصولات شرکت biolegend می باشد.

وارد کننده محصولات شرکت biolegend در ایران

شرکت سفیر آزما همچنین وارد کننده محصولات شرکت BioLegend بایولجند در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به سایر همکاران می باشد.

خرید و فروش محصولات شرکت biolegend

به منظور خرید و فروش محصولات شرکت biolegend از طریق تلگرام (یا سایر شبکه های اجتماعی) با شماره 20 88 990 0936 و یا از طریق شماره های زیر تماس حاصل کنید.
91 67 83 66 021
20 88 990 0936

محصولات شرکت بایولجند را در سایت biolegend جستجو کنید.

به اشتراک بگذارید: