فروش محصولات شرکت Roche در ایران

فروش محصولات شرکت Roche در ایران

شرکت roche در سال 1896 در سوئیس تاسیس شد و یکی از شرکت های پیشرو در زمینه بهداشت و درمان است. در سال 2000 فعالیت های خود را در زمینه فن آوری زیستی متمرکز کرد و موفقیت های زیادی را تا به امروز کسب کرده است.
این شرکت در زمانی که انقلاب صنعتی چهره اروپا را تغییر داد تاسیس شد. در اکتبر سال 1896 در سن 28 سالگی، فری تز هافمن-لا روش شرکت خود را در بازل سوئیس راه اندازی کرد. او یکی از اولین کسانی بود که می دانست تولید صنعتی داروها پیشرفت بزرگی در مبارزه با بیماری خواهد بود. از آن به بعدر شرکت roche به یکی از شرکت های پیشرو در زمینه مراقبت های بهداشتی جهان تبدیل شده است.

این شرکت در سال 1945 شرکت Pantene و شرکت های لوازم آرایشی وابسته را تاسیس می کند. این شرکت ها از 4000 تا 1200 کارمند در سوییس و 2000 در ایالات متحده آمریکا استفاده می کنند. شرکت نامبرده در سال های 1945 تا سال 1964 به عنوان یکی از تولید کنندگان اصلی ویتامین در دنیا شناخته می شود.

شرکت roche در سال های 1950 تا 1960 تحقیقات دارویی بسیار متنوعی برای تولید مجموعه ای از داروهای ضد افسردگی و ضد میکروبی به منظور استفاده در دوره شیمی درمانی انجام می دهد. این شرکت بعدها وارد بازار محصولات تشخیصی می شود. در سال 1968 دپارتمان جدیدی را برای ورود به بازار محصولات تشخیصی ایجاد می کند.

شرکت roche در سال های 1979 تا سال 1990 با چهار بخش تجاری اصلی فعالیت می کرد:
داروسازی، ویتامین ها و مواد شیمیایی، تشخیصی، طعم و عطر

شرکت roche در سال های 1991 تا 2000 از طریق تعهد خود به تحقیق و نوآوری، همچنان به پیشرفت های مداوم در درمان دارویی ادامه می دهد که جایگزین درمان های گسترده تر و کاهش مدت اقامت در بیمارستان می شود. سپس در سال های 2000 تا 2006 در میان شرکت های پیشرو در زمینه مراقبت های بهداشتی در جهان، با تخصص خود در دو کسب و کار اصلی – تشخیص و داروسازی – رتبه برتر را کسب می کند.

شرکت roche همراه با قدرت خود در بیوتکنولوژی، آینده راه مراقبت های بهداشتی را با نوآوری در زمینه هایی مانند مراقبت های بهداشتی شخصی استوار می کند.

محصولات شرکت roche در دسته های زیر طبقه بندی می شود:
عطر و طعم، ویتامین ها، مواد شیمیایی، محصولات مربوط به داروسازی و تشخیصی، مراقبت های بهداشتی، محصولات مرتبط با تشخیص زودهنگام و پیشگیری از بیماری تا تشخیص و درمان

شرکت roche نقش مهمی در شکل دادن به آینده پزشکی با کمک به رویکرد مراقبت بهداشتی شخصی به عهده دارد.

فروش محصولات شرکت roche در ایران

در کشور عزیزمان ایران، شرکت سفیر آزما نمایندگی اصلی فروش محصولات شرکت roche می باشد.

وارد کننده محصولات شرکت roche در ایران

شرکت سفیر آزما همچنین وارد کننده محصولات شرکت roche در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به سایر همکاران می باشد.

خرید و فروش محصولات شرکت roche

به منظور خرید و فروش محصولات شرکت roche از طریق تلگرام (یا سایر شبکه های اجتماعی) با شماره 20 88 990 0936 و یا از طریق شماره های زیر تماس حاصل کنید.
91 67 83 66 021
20 88 990 0936

محصولات شرکت roche را در سایت سیگما آلدریچ به نشانی sigmaaldrich.com جستجو کنید

به اشتراک بگذارید:
error: